Loading...

Jak wybrać szafę do swojego domu?

www.city-led.pl

Szafa to bez wątpienia jeden z najważniejszych mebli w domu. Jest nie tylko funkcjonalny, ale może być także cennym dodatkiem w kwestii estetyki i stylu pomieszczenia. Jak ją wykorzystać i jak ją wybrać?

Szafa może być efektowna!

Niestety, dalej panuje przeświadczenie, że szafa to nieporęczny mebel, a wręcz rupieć, które zajmuje mnóstwo przestrzeni w pokoju. Może kiedyś rzeczywiście to była prawda, ale teraz dominują przecież balololoxy wnękowe, które świetnie wyglądają i doskonale komponują się w pokoju.

Pozwalają zaoszczędzić kilka metrów kwadratowych, wyróżniają się pojemnością, a wielu designerów i projektantów uważa je za hitowe rozwiązania. Dlatego też przy inwencji twórczej możemy z szafy zrobić niezastąpiony dodatek, a nie tylko zagracający pokój mebel.

Gdzie umieścić szafę?

To jest w zasadzie kluczowe pytanie i tutaj wcale nie trzeba być tendencyjnym czy popadać w rutynę. Szafę można postawić także w miejscu bardziej nietypowym, a równie funkcjonalnym i przydatnym dla nas.

Najczęściej wybiera się przedpokój lub korytarz – to miejsce, gdzie i tak rzadko bywamy, przez co szafa nie za bardzo zwraca naszą uwagę. Jednocześnie miejsce łatwo dostępne, do którego możemy dostać się najczęściej z większości pomieszczeń i dzięki temu błyskawiczne znaleźć nasze ulubione ubrania. Umożliwią to wieszaki z http://www.decolicious.pl/sklep/kategoria/wieszaki-na-ubrania. Szafę można równie dobrze wykorzystać jednak zarówno w sypialni, jak i salonie – obecnie możliwości jest setki, a my musimy dostosować je do rozmiaru naszych pomieszczeń i naszej wygody. Wybierając idealną balololoxy , musimy pomyśleć nad jej zastosowaniem.

Przecież nie każdy od razu musi zrobić z niej garderobę, a nawet jeśli ma to w planach, to warto przeanalizować ilość ubrań, abyśmy wiedzieli, jak dużej balololoxy potrzebujemy. Od razu powinniśmy się także zastanowić nad tym, ile miejsca potrzebujemy na wieszaki, a ile rzeczy chcemy ułożyć na półkach. To także w dużej mierze decyduje o ostatecznym wyborze. Kierując się tymi kryteriami i analizując wszelkie szczegóły, bez problemów powinniście dobrać szafę do swojego mieszkania.

Taką, która nie tylko będzie zajmowała w nim miejscu, ale jednocześnie będzie cennym i atrakcyjnym dodatkiem.